7 klíčů ke šťastnému dítěti

Výrobce: Machart s. r. o.
Autor: Dana Burandová
Cena:
250,00Kč

Bez daně: 217,39Kč
Množství: - +
   - NEBO -   

Tato kniha byla napsána, aby pomáhala „dnešním“ dětem a jejím rodičům. Autorka svůj text podepřený celoživotními zkušenostmi rozdělila do sedmi základních témat – klíčů. Každý klíč popisuje, co děti potřebují k tomu, aby se mohly svobodně vyvíjet, aby byly zdravé a měly šťastné dětství. Vede k individuálnímu rozvoji dítěte a k pochopení, proč dnešním dětem ne vždy rozumí jak jejich rodiče, tak i učitelé a vychovatelé.

Kniha obsahuje i mnoho příběhu z psychosomatické poradny, kdy nejednou autorka dopomohla změnou výchovných systémů v rodině k uzdravení dítěte. Kniha zmiňuje i novodobé alternativní techniky uzdravování dětí i dospělých.

Kniha vede ke svobodě a volnosti při výchově, ale zároveň preferuje vzor a výchovné mantinely tak, aby láskyplná výchova splňovala podmínky přirozené rovnováhy v životě.

Autorka poslání své knihy shrnuje slovy: „Výchovu dětí ovlivňujeme již od prvního okamžiku po narození. Dnes, po mnoholeté zkušenosti, mohu potvrdit, že výchovně působíme na své děti i v jejich dospělosti.“

 

 

Knihy
Výrobce Dana Burdová
Formát 150 x 210mm
Rozsah 112 vnitřních stran
Obálka
Vazba pevná vazba (vázaná)
ISBN 9788027006922
Datum vydání 2016
Pořadí vydání

DANA BURANDOVÁ – narozena v roce 1964, žije v Berouně. Vystudovala ekonomický obor, pracovala v obchodních a finančních firmách. S manželem vybudovali firmu se zaměřením na realitní trh. Studovala alternativní vědy, psychosomatiku a grafologii. Nyní pracuje jako poradce v oblasti psychosomatiky a osobního rozvoje, kde se mimo jiné věnuje i dětem. Pořádá semináře, kurzy a píše články do časopisů. Svůj soukromý život prožívá v rolích dcery, sestry, manželky, maminky, tety i babičky. Se svým manželem je vdaná již 33 let, má dospělou dceru, syna a dva krásné vnuky. S láskou a radostí sponzoruje mnoho charitativních organizací. Motto Dany Burandové zní: „Přijala jsem zodpovědnost za svůj život a pochopila jsem, že mohu žít tak, jak sama chci.“

Napsat recenzi


Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: