Aktivuj svůj potenciál Objev (Co je v tobě!)

Výrobce: Machart s. r. o.
Autor: Radek Karban
Cena:
350,00Kč

Bez daně: 304,35Kč
Množství: - +
   - NEBO -   

Jak je možné, že jednomu hází život neustále klacky pod nohy, když to jinému naopak přeje a vše mu vychází? Co dělají dlouhodobě úspěšní lidé jinak oproti těm méně úspěšným? Šťastní oproti nešťastným?

Existují principy, podle kterých si vytváříme svou vlastní realitu, kterou následně žijeme.
„Všichni máme na to splnit si své velké sny. Jen musíme objevit, kde leží náš pravý potenciál, a mít správně nastavenou mysl,“ říká autor této průlomové knihy a lídr osobního rozvoje Radek Karban.

Ve třech krocích se dozvíte systematickou cestu proměny, jak přejít od života plného nejistot, strachu, pochybností a zklamání do zářivého života, který by vám záviděli i hollywoodští režiséři. Pochopíte, proč se vám v životě určité věci děly, stejně jako si ujasníte, jaký život žít opravdu chcete, a co je třeba udělat proto, abyste ho také co nejdříve žili. Naučíte se sílu superfaktorů mysli, které vám obrovsky pomohou nastavit svou mysli na úspěch.

Najdete celou řadu účinných tipů a postupů z celého spektra osobního rozvoje a pozitivní psychologie, jak se postavit svým vlastním stínům a slabostem, i jak začít skákat s chutí a nadšením z postele. Mnohé vás překvapí a závěry z neurověd obohatí o nové AHA.
Kniha je plná motivujících a inspirativních myšlenek, které vás nenechají chladnými a zažehnou uvnitř vás tu správnou jiskru a hlad po změně. Pokud jste tak někdy přemýšleli o tom, že chcete zažít restart svého života, nebo najít nový zdroj své osobní síly a odemknout svůj skrytý potenciál, tohle je vaše kniha, kterou jste tak dlouho hledali. Už se na vás těší.

 

Knihy
Výrobce Radek Karban
Formát 147 x 210mm
Rozsah 200 vnitřních stran
Obálka brožovaná
Vazba lepená
ISBN 978-80-907496-0-3
Datum vydání 1/2021
Pořadí vydání

Radek Karban už jedenáctým rokem pomáhá lidem rozvíjet jejich lidský potenciál. Za tu dobu uskutečnil přes stovku seminářů, kurzů a víkendových tréninků pro celkem více jak devět tisíc lidí v různých oblastech seberozvoje, motivace a pozitivní psychologie.
Mohli jste na něj narazit také na sociálních sítích, kde ho pravidelně sleduje přes 90.000 fanoušků osobního rozvoje, kteří si oblíbili hloubku myšlenek a podnětů k sebezdokonalení.

Měl to štěstí, že se dostal do blízkosti lidí, kteří koučovali americké prezidenty, dolarové miliardáře a olympijské hvězdy, a mohl se tak učit přímo u legend světového osobního rozvoje jako je Tony Robbins, Brian Tracy, Jack Canfield nebo Robert Kiyosaki. 

V rámci své akademie vede profesionální výcviky koučů, kde předává znalosti, kterých se mu dostalo, také na své studenty, kteří chtějí pomáhat druhým skrze nástroje koučování, aby měli lepší výsledky, méně starostí a pohodovější život v harmonii.

Knihu Aktivuj svůj potenciál napsal proto, aby ukázal lidem indicie, jak ovládnout sílu své mysli, a jak moc na nastavení naší mysli také záleží. Umění řídit své myšlenky a emoce považuje za jednu z nejklíčovějších dovedností, kterou by se každý člověk bez výjimky měl naučit, aby mohl žít dlouhodobě šťastný, úspěšný a vyrovnaný život.

Motto Radka Karbana: „Nenarodili jsme se proto, abychom zapadali, ale proto, abychom vynikali!“

Napsat recenzi


Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: