CD Pro každého něco II.

Autor: Josef Vejvoda Trio
Cena:
240,00Kč

Bez daně: 198,35Kč
Množství: - +
   - NEBO -   

Se stejnou pečlivostí a profesionalitou jako předešlé CD "Pro každého něco I.", je natočila Vejvodova kapela za řízení nejmladšího ze tří synů Jaromíra Vejvody - Josefa. Nabízí se vám možnost si poslechnout písničky, které jste už neslyšeli hezkých pár let, i písničky, které uslyšíte poprvé. A to v podání vynikajících sólistů Blanky Tůmové, Aleny Rychetské, Evy Brožové, Milana Černohouze, Josefa Opita i Josefa Zímy. Výběr skladeb nebyl jednoduchý. Ne snad proto, že by nebylo z čeho vybírat. Naopak. Naši předchůdci nám tu zanechali nepřeberné množství hezkých písniček, i na tomto kompaktu mnohé z nich oslovují již třetí generaci. A stále s úspěchem. Moc se mi líbí jedno arabské přísloví, které říká: "Nezlob se na růži, že má trny. Raduj se z toho, že takový trnitý keř má růže." Asi bychom se v té dnešní uspěchané době měli více radovat z maličkostí všedních dnů. Jako jemné pavučinky bychom měli opatrovat ty naše písničky. Važme si jich a nemějme o ně obavy.

Pokud vám to někdy v létě vyjde, navštivte některý z našich festivalů dechové hudby. Určitě budete mile překvapeni, jaké má naše dechová muzika zázemí. A ještě něco. Většina autorů těch jednadvaceti nabízených skladbiček už mezi námi není. Za ty zbylé bych vám chtěl popřát, aby výborná pohoda, která vládla ve studiu při natáčení tohoto kompaktu, pohladila po duši i vás ve vašem soukromí.

Svatopluk Radešínský

Seznam stop: Šohaj, Do tvých modrých očí, Dar rodákům, Dej si říct, Jásavá, Brušperačka, Chodouňská, Strahováček, Písecká brána, Naše muzika, Vzpomínka na Šumavu, Když jsem byla svobodná, Kapelo hraj, Života román, Bílá mlha, Chasnická, Svatební valčík, Mám svůj den, Rozkvetly lípy, Libická, Kapitán Římek

Napsat recenzi


Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: