CD Semaforské inspirace

Autor: J. Suchý, J. Šlitr a F. Havlík
Cena:
259,00Kč

Bez daně: 214,05Kč
Množství: - +
   - NEBO -   

Semaforské písničky J. Suchého, J. Šlitra a F. Havlíka v podání profesora Pražské konzervatoře Jiřího Pazoura, výborného klavírního improvizátora, a zpěvačky Kamily Barochové, jejíž líhní bylo divadlo Semafor. Klavírní a pěvecké improvizace měly 14. 11. premiéru v divadle Semafor, kde bylo CD za účasti Jiřího Suchého uvedeno.

"Taková malá vinárnička a na pódiu pouze dva. Sedím v koutě a jsem zvědav, co od nich mohu očekávat. Jedna zpěvačka s doprovodem pianina na celý večer je nebezpečná kombinace, těhotná nudou. Program začal, posléze skončil a nuda se nedostavila. Zato se dostavil její pravý opak. Talent oněch dvou na pódiátku byl nesporný a stalo se to, co se při šťastných produkcích stává – člověku bylo líto, že už je konec. Přirozené zpívání paní Kamily jako by připomínalo semaforskou školu, a taky že jo – odzpívala si kdysi v Semaforu hezkou řádku představení. A pan Jiří u piana svým uměním publikum oslnil. Považuju za velmi šťastný nápad, že si je na tomto kompaktním disku mohou poslechnout i ti, co se tenkrát do oné vinárničky nevešli."

Jiří Suchý

Seznam stop:

1. Marnivá Babeta (J. Šlitr) – klavír; 2. Pro Kiki (J. Šlitr/J. Suchý) – zpěv, klavír; 3. Píseň o rose (J. Šlitr/J. Suchý) – zpěv, klavír; 4. Nána v povětří (F. Havlík/J. Suchý) – zpěv, klavír; 5. Tatar (J. Šlitr, J. Pazour/J. Suchý) – zpěv, klavír; 6. Pět strun I. (J. Šlitr / J. Suchý) - zpěv; 7. Pět strun II. (J. Šlitr) - klavír; 8. Papoušek (J. Šlitr / J. Suchý) – zpěv, klavír; 9. Kočka na klavíru (J. Šlitr) - klavír; 10. Kočka na okně (J. Šlitr / J. Suchý) – zpěv, klavír; 11. Dítě školou povinné (J. Šlitr / J. Suchý) – zpěv, klavír; 12. Tereza I. (J. Šlitr) – klavír; 13. Tereza II. (J. Šlitr) - klavír; 14. Tereza III. (J. Šlitr) - klavír; 15. Tři tety (J. Šlitr / J. Suchý) – zpěv, klavír; 16. Dobré rady (J. Suchý / J. Suchý) – zpěv, klavír; 17. Zlá neděle (J. Šlitr / J. Suchý) – zpěv, klavír; 18. Štěstí (F. Havlík / J. Suchý) – zpěv, klavír; 19. Divný věci (F. Havlík / J. Suchý) - zpěv

J. Pazour – klavírní improvizace (1, 7, 9, 10, 12, 13, 14)

K. Barochová – úprava textu (3, 5, 10, 19)

Napsat recenzi


Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: