Řeka sedmi jmen od pramene Mže po ústí Berounky

Výrobce: Nakladatelství MH
Autor: Otomar Dvořák
Autor fotografií: Marie Holečková
Cena:
299,00Kč

Bez daně: 260,00Kč
Množství: - +
   - NEBO -   

Ještě dříve, než začal být vysílán televizní seriál Zpátky k pramenům, vydal se autor s fotografkou Marií Holečkovou hledat prameny řeky Mže u bavorské osady Asch. Po proudu pak putují přes města, hrady a úchvatné přírodní scenérie, po řece která sedmkrát změní jméno, než se jako Berounka spojí u Prahy s Vltavou... Více než běžné turistické atrakce je však zajímají skrytá tajemství vodního toku, záhadná symbolika koně a loukoťového kola sv. Kateřiny. Velký dárkový formát, mnoho barevných fotografií na křídě.

Knihy
Výrobce Nakladatelství MH
Formát 225 x 215 mm
Rozsah 192 vnitřních stran
Obálka lesklá, bez přebalu
Vazba pevná vazba
ISBN 978-80-86720-37-1
Datum vydání 2008
Pořadí vydání

Spisovatel Otomar Dvořák (1951) vystudoval pražskou Akademii múzických umění, pracoval jako divadelní dramaturg, herec, scénárista, televizní redaktor a novinář.

Zájem o neobjasněné přírodní jevy, skryté stránky dějin a tajemné souvislosti lidské existence ho přivedl do okruhu záhadologických badatelů kolem časopisu Fantastická fakta. Otomar Dvořák se spolu s dalšími autory podílel na projektu Utajené dějiny Čech, byl též přizván ke spolupráci s televizí Prima, pro níž připravoval několik dílů seriálu Záhady a mystéria.

Autor má na kontě řadu knih, čtenářsky velmi atraktivní jsou jeho netradiční cestopisy po záhadných místech Českých zemí. Tvůrčí postupy literatury faktu v nich prolínají s dramatickým dějem a poetickými vizemi. Otomar Dvořák dosud publikoval především záhadologickou a fantasy literaturu pro dospělé.

Napsat recenzi


Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: