Kouzlení vše nezmění

Výrobce: Machart s. r. o.
Autor: Helena Beránková
Autor ilustrací: Jana Kubásková
Cena:
199,00Kč

Bez daně: 173,04Kč
Množství: - +
   - NEBO -   

Poutavý pohádkový příběh holčičky Anežky, která objevila svůj svět na staré půdě a chvíli váhala, jestli se má stát vílou...

Chcete společně s malou Anežkou nahlédnout do světa víl, setkat se s hodnou vílou Půdilkou, strašidelným obrem Hromákem, ale hlavně překonat strach z nového neznámého prostředí? Pojďte tedy s Anežkou prozkoumat místa, která možná existují nejen v naší fantazii. Poznejte prostřednictvím tohoto příběhu sílu přátelství a odhodlání vyrovnat se s překážkami, které se nám někdy zdají nezvladatelné, a věřte, že kouzlení opravdu vše nezmění…

Autorka Helena Beránková touto knihou navazuje na svůj předchozí úspěšný titul „Kouzelný měsíc“. Tentokrát je knížka určena především malým čtenářkám.

Knihy
Výrobce Machart s. r. o.
Formát 155 x 225 mm
Rozsah 32 vnitřních stran
Obálka
Vazba pevná vazba
ISBN 978-80-87938-15-7
Datum vydání 12/2014
Pořadí vydání Publikace byla vydána jako 137. v pořadí nakladatelství Machart.

Helena Beránková se narodila v Praze v roce 1979, po ukončení středoškolského vzdělání byla na studijním pobytu v Londýně a následně pracovala v automobilové společnosti. S prvním dítětem se opět vrátila ke studiu – obor Marketingová komunikace, který zakončila bakalářskou prací na téma Fenomén reklamy zaměřené na děti. Závěrečnou prací si uvědomila, že ji reklama zajímá, ale jen z pohledu tvůrčí práce při jejím vzniku, ale že například s reklamou zaměřenou na děti nesouhlasí. Z toho důvodu nastoupila po narození druhého dítěte na jinou vysokou školu, kde aktuálně dokončuje magisterské studium – obor Sociální a mediální komunikace / žurnalistika. Při studiu se věnuje psaní pro dětské a dospělé čtenáře (pravidelně se účastní autorských čtení a kreativních večerů v rádiu Applaus). Tvorba pro děti: Se stínem nad hlavou, Kouzelný měsíc, Ztracený Tom, povídkové almanachy Druhé múzy: Životní jinovatky, Našlápnuto, Anatomie snění a pravidelně přispívá do internetového nakladatelství Otevření.

 

Jana Kubásková ročník 1974, pochází z Berouna, kde vystudovala střední pedagogickou školu a ve studiu pokračovala na Pedagogické fakultě Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem – obor výtvarná výchova. Je maminkou tří dětí. Spolupracovala s Mateřským centrem Slunečnice jako lektorka tvořivých kurzů a učila na „malotřídce“. Podílela se na pořádání soutěžních výstav Malé Berounále v Městské galerii Beroun. Příležitostně navrhuje interiéry a hračky pro děti. V současnosti učí na střední škole.

Napsat recenzi


Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: