Radek Karban

Radek Karban už jedenáctým rokem pomáhá lidem rozvíjet jejich lidský potenciál. Za tu dobu uskutečnil přes stovku seminářů, kurzů a víkendových tréninků pro celkem více jak devět tisíc lidí v různých oblastech seberozvoje, motivace a pozitivní psychologie.

Mohli jste na něj narazit také na sociálních sítích, kde ho pravidelně sleduje přes 90.000 fanoušků osobního rozvoje, kteří si oblíbili hloubku myšlenek a podnětů k sebezdokonalení.

Měl to štěstí, že se dostal do blízkosti lidí, kteří koučovali americké prezidenty, dolarové miliardáře a olympijské hvězdy, a mohl se tak učit přímo u legend světového osobního rozvoje jako je Tony Robbins, Brian Tracy, Jack Canfield nebo Robert Kiyosaki. 

V rámci své akademie vede profesionální výcviky koučů, kde předává znalosti, kterých se mu dostalo, také na své studenty, kteří chtějí pomáhat druhým skrze nástroje koučování, aby měli lepší výsledky, méně starostí a pohodovější život v harmonii.

Knihu Aktivuj svůj potenciál napsal proto, aby ukázal lidem indicie, jak ovládnout sílu své mysli, a jak moc na nastavení naší mysli také záleží. Umění řídit své myšlenky a emoce považuje za jednu z nejklíčovějších dovedností, kterou by se každý člověk bez výjimky měl naučit, aby mohl žít dlouhodobě šťastný, úspěšný a vyrovnaný život.

Motto Radka Karbana: „Nenarodili jsme se proto, abychom zapadali, ale proto, abychom vynikali!“

2 produktů.

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Aktivuj svůj potenciál

350 Kč Cena

Jak je možné, že jednomu hází život neustále klacky pod nohy, když to jinému naopak přeje a vše mu vychází?