Šťastné a sebevědomé superdítě (Výchova na první dobrou)

390 Kč
vč. DPH

Možná jste si všimli, že se dnešní doba liší od doby vašeho dětství.

Množství
Skladem

Možná jste si všimli, že se dnešní doba liší od doby vašeho dětství. Tradiční způsoby výchovy již nejsou funkční a leckdy způsobí ve výchově více problémů, než užitku. Děti neposlouchají, dělají si co chtějí, nemají zodpovědnost či neakceptují autority. Někdy nechápete jejich chování a jindy máte pocit, jako by vám dělaly snad naschvály!

Tvrdá výchova je špatná na psychiku a ničí jejich osobnost, a nevýchova je jak časovaná bomba, než zvlčí. Jak vést děti tedy správně? Co a kdy funguje? Milující rodič hledá vždy možnosti, jak svému dítěti pomoci a jak mu dát dostatek lásky, pochopení, svobody a volnosti. A přesto ho naučit disciplíně, zodpovědnosti a respektu.Vychovat jedince, který bude samostatný, vyrovnaný a úspěšný v dnešním světě. Vytvořit z něj osobnost s dobrými morálními hodnotami i schopnostmi, na kterou budete právem hrdí.

Víme, že výchova není vždy jednoduchá. A právě proto jsme na základě rozsáhlých zkušeností z praxe napsali tuto průlomovou knihu, abychom vás inspirovali mužským a ženským dvougeneračním pohledem, jak dát výchovu svého dítěte na první dobrou.

Existuje toho tolik, jak PRÁVĚ VY své děti během dospívání můžete podpořit a dát jim to nejlepší do života! Nechat je vyniknout a podpořit jejich ORIGINALITU. Umožnit jim rozvinout jejich plný dětský potenciál. Staňte se s touto knihou těmi nejlepšími nadčasovými rodiči, které si vaše dítě zaslouží. Buďte pro ně vzorem, který byste si sami ve vašem dětství přáli mít. Na budoucnosti vašich dětí opravdu ZÁLEŽÍ. Rodičovství nemusí být boj, ale radost.

Detail

Výrobce
Dana Burandová
Formát
147 x 210mm
Rozsah
202 vnitřních stran
Obálka
brožovaná
Vazba
lepená
ISBN
978-80-907496-1-0
Datum vydání
1/2021
Dana Burandová

Dana Burandová

DANA BURANDOVÁ – narozena v roce 1964, žije v Berouně. Vystudovala ekonomický obor, pracovala v obchodních a finančních firmách.

S manželem vybudovali firmu se zaměřením na realitní trh. Studovala alternativní vědy, psychosomatiku a grafologii. Nyní pracuje jako poradce v oblasti psychosomatiky a osobního rozvoje, kde se mimo jiné věnuje i dětem. Pořádá semináře, kurzy a píše články do časopisů. Svůj soukromý život prožívá v rolích dcery, sestry, manželky, maminky, tety i babičky.

Se svým manželem je vdaná již 33 let, má dospělou dceru, syna a dva krásné vnuky. S láskou a radostí sponzoruje mnoho charitativních organizací. Motto Dany Burandové zní: „Přijala jsem zodpovědnost za svůj život a pochopila jsem, že mohu žít tak, jak sama chci.“

Detail autora

Radek Karban

Radek Karban už jedenáctým rokem pomáhá lidem rozvíjet jejich lidský potenciál. Za tu dobu uskutečnil přes stovku seminářů, kurzů a víkendových tréninků pro celkem více jak devět tisíc lidí v různých oblastech seberozvoje, motivace a pozitivní psychologie.

Mohli jste na něj narazit také na sociálních sítích, kde ho pravidelně sleduje přes 90.000 fanoušků osobního rozvoje, kteří si oblíbili hloubku myšlenek a podnětů k sebezdokonalení.

Měl to štěstí, že se dostal do blízkosti lidí, kteří koučovali americké prezidenty, dolarové miliardáře a olympijské hvězdy, a mohl se tak učit přímo u legend světového osobního rozvoje jako je Tony Robbins, Brian Tracy, Jack Canfield nebo Robert Kiyosaki. 

V rámci své akademie vede profesionální výcviky koučů, kde předává znalosti, kterých se mu dostalo, také na své studenty, kteří chtějí pomáhat druhým skrze nástroje koučování, aby měli lepší výsledky, méně starostí a pohodovější život v harmonii.

Knihu Aktivuj svůj potenciál napsal proto, aby ukázal lidem indicie, jak ovládnout sílu své mysli, a jak moc na nastavení naší mysli také záleží. Umění řídit své myšlenky a emoce považuje za jednu z nejklíčovějších dovedností, kterou by se každý člověk bez výjimky měl naučit, aby mohl žít dlouhodobě šťastný, úspěšný a vyrovnaný život.

Motto Radka Karbana: „Nenarodili jsme se proto, abychom zapadali, ale proto, abychom vynikali!“

Detail autora

16 další produkty ve stejné kategorii: