Ostrava mé město / my city

Autor: Boris Renner
299 Kč
vč. DPH

Berounské nakladatelství Machart navázalo již potřetí spolupráci s renomovaným ostravským fotografem Borisem Rennerem a vydalo jeho novou fotografickou publikaci Ostrava - mé město / my city". Kniha provází čtenáře touto moravskoslezskou metrop

Množství
Skladem

O Ostravě se v předmluvě píše: Ostrava není jen pouhé město. Je to živoucí, nekonečný příběh, setkání s podivuhodnou veličinou, šňůra kontrastních prožitků, jednoduše – fenomén, který nikde jinde neexistuje a je nenapodobitelný. Často i lidé, kteří městu vytýkají nejrůznější nedostatky, hovoří o působivém koloritu, který jim nedovolí ho opustit. Díky průmyslové historii i novodobému rozmachu je Ostrava dneška pulsujícím organizmem, který překvapí každého, kdo přichází odjinud. Dokáže zaujmout, ba i nadchnout. Svou dynamikou, osobitým humorem obyvatel, nečekanými vizuálními kontrasty a zážitky. Výrazné změny uplynulého čtvrtstoletí se na tváři města podepsaly ambiciózní architekturou, rozvojem zelených a relaxačních ploch, turistických atraktivit, atmosférou kulturních a sportovních svátků s mezinárodním přesahem. Ostravany některé záběry možná překvapí, pro ostatní jsou nejlepší pozvánkou přijet a chtít vidět vše na vlastní oči. Ostrava je opravdu jeden velký zážitek.

Detail

Výrobce
Machart s. r. o.
Formát
215x 160mm (na šířku)
Rozsah
80 barevných stran
Obálka
pevná vazba
Vazba
pevná vazba
ISBN
978-80-87938-06-5
Datum vydání
1.9.2014
Pořadí vydání
Publikace byla vydána jako 128. v pořadí nakladatelství Machart.
Boris Renner

Boris Renner

Boris Renner  se narodil  18. ledna 1965 v Ostravě,  je český fotograf  specializující se na průmyslovou fotografii Ostravska. Je autorem fotografických publikací Ostravaci všem a Ostrava včera a dnes. Jeho jméno je spjato s fotografickými pracemi z hornického a hutnického prostředí, architektury Ostravska a okolí. Od roku 2008 je členem Asociace profesionálních fotografů České republiky. Vystudoval  SOU Energetické v Ostravě-Mariánských Horách (1985). V roce 2006 založil internetový portál Ostravaci.cz. Tento internetový projekt obsahuje na konci roku 2010 přes 6000 autorských fotografií a stal se tak nejrozsáhlejším serverem nejen Ostravy.

Detail autora

16 další produkty ve stejné kategorii: