• Vyprodáno

7 klíčů ke šťastnému dítěti

250 Kč
vč. DPH

„Abychom mohli dětem pomáhat, musíme je mít rádi“

Množství
Vyprodáno

Tato kniha byla napsána, aby pomáhala „dnešním“ dětem a jejím rodičům. Autorka svůj text podepřený celoživotními zkušenostmi rozdělila do sedmi základních témat – klíčů. Každý klíč popisuje, co děti potřebují k tomu, aby se mohly svobodně vyvíjet, aby byly zdravé a měly šťastné dětství. Vede k individuálnímu rozvoji dítěte a k pochopení, proč dnešním dětem ne vždy rozumí jak jejich rodiče, tak i učitelé a vychovatelé.

Kniha obsahuje i mnoho příběhu z psychosomatické poradny, kdy nejednou autorka dopomohla změnou výchovných systémů v rodině k uzdravení dítěte. Kniha zmiňuje i novodobé alternativní techniky uzdravování dětí i dospělých.

Kniha vede ke svobodě a volnosti při výchově, ale zároveň preferuje vzor a výchovné mantinely tak, aby láskyplná výchova splňovala podmínky přirozené rovnováhy v životě.

Autorka poslání své knihy shrnuje slovy: „Výchovu dětí ovlivňujeme již od prvního okamžiku po narození. Dnes, po mnoholeté zkušenosti, mohu potvrdit, že výchovně působíme na své děti i v jejich dospělosti.“

Detail

Výrobce
Dana Burdová
Formát
150 x 210mm
Rozsah
112 vnitřních stran
Vazba
pevná vazba (vázaná)
ISBN
9788027006922
Datum vydání
2016
Dana Burandová

Dana Burandová

DANA BURANDOVÁ – narozena v roce 1964, žije v Berouně. Vystudovala ekonomický obor, pracovala v obchodních a finančních firmách.

S manželem vybudovali firmu se zaměřením na realitní trh. Studovala alternativní vědy, psychosomatiku a grafologii. Nyní pracuje jako poradce v oblasti psychosomatiky a osobního rozvoje, kde se mimo jiné věnuje i dětem. Pořádá semináře, kurzy a píše články do časopisů. Svůj soukromý život prožívá v rolích dcery, sestry, manželky, maminky, tety i babičky.

Se svým manželem je vdaná již 33 let, má dospělou dceru, syna a dva krásné vnuky. S láskou a radostí sponzoruje mnoho charitativních organizací. Motto Dany Burandové zní: „Přijala jsem zodpovědnost za svůj život a pochopila jsem, že mohu žít tak, jak sama chci.“

Detail autora

16 další produkty ve stejné kategorii: