Pro děti

Pro děti

There are 36 products.

Showing 1-24 of 36 item(s)

Active filters

Pohádky ze zakázaného lesa

299 Kč Price

Do světa krátkých pohádkových příběhů, které mohou sloužit i jako „první čtení“ pro začínající čtenáře, nás zavádí autor, který již dříve publikoval v žánru fantasy literatury pro dospělé a nyní se obrací na dětské publikum.

Abecedou za přírodou 2.

399 Kč Price

Volné pokračování stejnojmenné knihy, ve které najdete opět jednotlivá písmenka abecedy, k nimž jsou tentokrát přiřazena nová zvířata, rostliny a další témata spojená s poznáváním přírody.

Abecedou za přírodou 1.

369 Kč Price

Kniha je s láskou tvořena tak, aby se společně zabavili jak děti, tak jejich rodiče, prarodiče, učitelé v mateřských školách a prvních až druhých třídách základních škol.

FAKT

490 Kč Price

Kniha FAKT je výsledkem několikaletého pátrání po těch nejzajímavějších faktech z různých oblastí našeho světa.

Barevná abeceda (nové doplněné vydání)

129 Kč Price

Po úspěchu prvního vydání Barevné abecedy se ke čtenáři dostává její nové doplněné vydání.ejnost – pedagogy 1. stupně ZŠ i pro rodiče předškoláků a žáků 1. a 2. ročníku ZŠ, ale hlavně samotným dětem, kt

Za humny je skřítek

225 Kč Price

Desetiletý Pavlík žije se svými rodiči na statku na kraji malé vesničky Pod Hůrkou, obklopený nádhernou přírodou, přáteli a spoustou zvířátek.

Baf!

219 Kč Price

Kniha básníček a říkadel pro děti z pera Marka Kubáska doplněná ilustracemi Jana Patáka otevírá malému čtenáři svět fantazie a každodenních dobrodružství.