Tajemná místa Berounska

240 Kč
VAT included

Společně s fotografkou Marií Holečkovou vás zveme na další putování po málo známých místech pozoruhodné oblasti, která se rozkládá mezi Brdy a Berounkou.

Quantity
Last items in stock

Společně s fotografkou Marií Holečkovou vás zveme na další putování po málo známých místech pozoruhodné oblasti, která se rozkládá mezi Brdy a Berounkou.V předchozí knize jsme navštívili Hořovicko a Podbrdsko, ale tentokrát začneme přímo v městě Berouně. I tady se totiž dá najít spousta věcí, o kterých leckterý rodilý berouňák nemá tušení.

Data sheet

Výrobce
Nakladatelství MH
Formát
150 x 215 mm
Rozsah
157 vnitřních stran
Obálka
lesklá
Vazba
pevná vazba
ISBN
978-80-86720-64-7
Datum vydání
2013
bez přebalu
4
Otomar Dvořák

Otomar Dvořák

Vystudoval Střední průmyslovou školu a poté FAMU – obor dramaturgie a scenáristika. Od roku 1998 byl členem redakční rady časopisu Fantastická fakta. Pracoval jako dramaturg v hudebním divadle Semafor a v Městském divadle Zlín, poté jako spisovatel na "volné noze".

Je autorem literatury faktu týkající se historických a přírodních záhad či tajemných míst v krajině, a také několika netradičních cestopisů. Další významnou částí jeho tvorby jsou beletristická díla z oblasti historie, sci-fi, fantasy a hororu. Píše také televizní scénáře, divadelní hry a písňové texty. Spolupracuje na rozhlasových a televizních pořadech Stanislava Motla z cyklu "Stopy, fakta tajemství" a TV sérii pro mládež "Záhady Toma Wizarda". Pro televizi CS film, kanál Kino Svět připravuje se svým studiem J.O.P. jako scenárista, režisér a moderátor cyklus publicistických pořadů Magazín záhad a Tajemná místa. Součástí Magazínu záhad je rubrika Magická kuchařka, v níž s manželkou Evou Zajícovou seznamují diváky s různými obřadními a výročními jídly našich předků.

Detail autora

Marie Holečková

Marie Holečková

Narozena 16.6.1948 v Berouně. Fotografka a vydavatelka. Majitelka nakladatelství MH v Berouně.

Detail autora

16 other products in the same category: