Abecedou za přírodou 2.

399 Kč
vč. DPH

Volné pokračování stejnojmenné knihy, ve které najdete opět jednotlivá písmenka abecedy, k nimž jsou tentokrát přiřazena nová zvířata, rostliny a další témata spojená s poznáváním přírody.

Množství
Skladem

Volné pokračování stejnojmenné knihy, ve které najdete opět jednotlivá písmenka abecedy, k nimž jsou tentokrát přiřazena nová zvířata, rostliny a další témata spojená s poznáváním přírody. Druhá kniha se tedy drží stejného konceptu jako první díl Abecedou za přírodou a obě knihy k sobě ladí jako komplet, avšak jsou jedna na druhé naprosto nezávislé. U písmene H se seznámíte například s hudebními nástroji vyrobenými z přírodnin, u E vám víla Elenka s malou Evičkou povědí něco o tom, jak pomáhat přírodě, a u G zase poznáte giganty naší přírody. Ve velké části kapitol ovšem nechybí originální autorské básničky, které pro vás s láskou složila, stejně jako texty napsala, tvořivá hajná Stáňa Šejblová.

Detail

Výrobce
Stanislava Šejblová
Formát
160 x 230 mm
Rozsah
160 stran
Obálka
pevné desky bez přebalu
Vazba
pevná V8
ISBN
978-80-11-02322-5
Datum vydání
11/2022
Listování u této knihy není k dispozici
Stanislava Šejblová

Stanislava Šejblová

Je tvořivá hajná, které vaše děti vede k lásce k přírodě a jejímu zábavnému poznávání prostřednictvím her, básní, poutavých příběhů a tvoření z přírodnin.

Detail autora

16 další produkty ve stejné kategorii: