JAKO FAKT? Filosofové z Berouna

329 Kč
vč. DPH

Jak to začalo? Jak jinak než početím. Všichni to známe a kdo to nezná, ten to pozná. A pak už není a nebude úniku…

Množství
Skladem

Jak to začalo? Jak jinak než početím. Všichni to známe a kdo to nezná, ten to pozná. A pak už není a nebude úniku… Cílem této knihy je radost a smích. Knihu JAKO FAKT? psal sám život. Byla vytvořena do podoby, která má rozesmát co nejvíc lidí. Původním nápadem bylo zanechat odkaz svým dětem, aby měly něco na památku. Autorka si představovala, jak si jednou budou jako dospělí listovat knihou plnou jejich vlastních hlášek nebo ji možná budou ukazovat svým dětem (a nebo se za ni budou v pubertě děsně stydět). Jenže – proč si tohle všechno nechat jen pro sebe, když to může pobavit i ostatní? Život je někdy hodně náročný… A proto vznikl tento komix. Je totiž plný vtipných obrázků a hlášek, které vás zaručeně rozesmějí nebo minimálně vykouzlí úsměv na rtech. Pokud máte už větší děti, vzpomenete si na jejich vtipné komentáře. A pokud máte děti malé, možná si to, co říkají, začnete sami zapisovat - právě kvůli tomuto nápadu. Nechť je tento počin pro vás inspirací a radostí!

Koho bude tento komix bavit? Všechny, co se chtějí usmát, zasmát nebo možná i za břicho popadat, protože smích je kořením života. Také všechny mámy, které si zoufají, že už dál nemohou. Jsme to totiž právě my, kdo by za své děti i život položil. Nosíme je pod srdcem, porodíme je, kojíme, krmíme, živíme, roky se nevyspíme, ale i přes to všechno je bezpodmínečně milujeme.

Chcete si zavzpomínat? Věřím, že se v knize najdete. Možná jste si výplody svých dětí nestačili napsat. Tak tady jsou. Některé hlášky jsou univerzální, jiné specifické. Zvednou vám náladu a vykouzlí úsměv na rtech. Uvidíte tam možná sami sebe, svoje děti nebo situace, které jste zažívali nebo právě teď zažíváte. Můžete po knize sáhnout, kdykoli vám bude smutno. Nebo si ji můžete prohlížet se svými dětmi před spaním. No a nebo vám díky ní dojde, že právě vy máte doma naprosté andílky (a na hlavě vám narostla svatozář).

Komixově ztvárněné glosy jsou na konci knihy doplněny vtipy v textové podobě a několik úsměvných kreseb samotných aktérů je přidáno jako bonus. Proč se všude píše KOMIX a ne KOMIKS? A proč píšeme FILOSOVÉ a ne FILOZOFOVÉ? To se dozvíte právě v knize…

Martina Vokurková Chocová

Detail

Výrobce
Machart s.r.o.
Formát
200 x 140 mm
Rozsah
128 vnitřních stran
Obálka
brožovaná
Vazba
kroužková
ISBN
978-80-7656-048-2
Datum vydání
4/2022
Pořadí vydání
Publikace byla vydána jako 270. v pořadí nakladatelství Machart.
Martina Vokurková Chocová

Martina Vokurková Chocová

Martina Vokurková Chocová je mámou tří dětí. Jejich moudra/glosy jedenáct let sepisovala a s ilustrátorkou Pavlou Hovorkovou společnými silami vytvořila knihu, která reflektuje úsměvné situace ze života. Pavla a Martina jsou nejen mámy, ale i kamarádky a kolegyně a stejně jako každý mají své touhy, sny, přání, smutky, nálady i nápady.

Je profesí forenzní genetik. Ve svém volném čase, o kterém si myslela, že už žádný nemá, založila před dvanácti lety Open English (anglickou školu jinak než ve škole) a vytvořila kurz CoolBeans (angličtina online pro děti). Píše ráda příběhy ze života na blog mvch.cz, kde je i spousta fotek k dokreslení toho, jak žije. Miluje hudbu (zpěv, bicí), hory a vodu (teplou ve vaně a studenou pod lodí).

Detail autora

16 další produkty ve stejné kategorii: