Baf!

219 Kč
vč. DPH

Kniha básníček a říkadel pro děti z pera Marka Kubáska doplněná ilustracemi Jana Patáka otevírá malému čtenáři svět fantazie a každodenních dobrodružství.

Množství
Poslední kusy skladem

Kniha básníček a říkadel pro děti z pera Marka Kubáska doplněná ilustracemi Jana Patáka otevírá malému čtenáři svět fantazie a každodenních dobrodružství. Kniha je určena jak pro samostatné čtení začínajících malých čtenářů, tak pro rodiče, kteří rádi svým dětem čtou a vrací se tak do krajiny svého dětství. Formátově sympatická publikace obsahuje na tři desítky krátkých básniček doplněné stejným množstvím barevných ilustrací.

„Marek Kubásek sepsal užitečný manuál pro všechny ctihodné rodiče; ať už potřebují odvrátit pozornost svých dětí od právě páchaných neplech anebo je třeba uspat. Kniha stejně tak dobře poslouží jako zájmová příručka pro děti – například k odzbrojujícímu objednání oblíbených hranolek s kečupem místo koprovky. Úspěch bude zaručen také jistě díky názorným ilustracím Jana Patáka.

A možná to prostě bude první v řadě knížek, které rodící se čtenář vezme do rukou a začne svoje dobrodružství s nimi...“

Lenka Kuhar Daňhelová

Detail

Výrobce
Machart s. r. o.
Formát
180 x 180mm
Rozsah
64 vnitřních stran
Obálka
pevné desky bez přebalu
Vazba
šitá
ISBN
978-80-87938-02-7
Datum vydání
3/2014
Pořadí vydání
Publikace byla vydána jako 124. v pořadí nakladatelství Machart.
Marek Kubásek

Marek Kubásek

Marek Kubásek (*1973) pochází z malé středočeské vísky Mezouň / vystudoval berounské gymnázium / řadu let pracoval jako jazykový korektor celostátního deníku / v současné době pracuje jako kameník na volné noze, žije na Tetíně a spolu s manželkou vychovává své tři děti.

Detail autora

Jan Paták

Jan Paták

Jan Paták (*1973) pochází z malé obce Loděnice u Berouna / vystudoval berounské gymnázium a obor učitelství výtvarné kultury na Západočeské univerzitě v Plzni / několik let se věnoval výuce výtvarného oboru na soukromé ZUŠ / čas od času vystaví svá dílka na společných i autorských výstavách.

Detail autora

16 další produkty ve stejné kategorii: