Etiketa domácí

1 190 Kč
vč. DPH

Etiketa domácí, od lektora Etikety, pana Daniela Šmída.

Množství
Skladem

Etiketa domácí, od lektora Etikety Daniela Šmída. Kniha pojednává o chování doma i s přáteli. Autorem předmluvy je duchovní Martina Viktorie Kopecká. Kniha navazuje na předchozí knihu Smart casual.

"Návod na lepší život doma i s přáteli. Fascinuje mě klid a harmonie vyzařující z osob, které se k sobě i ostatním chovají s úctou a respektem. Miluji atmosféru domovů, které oplývají čistotou, neobyčejnou útulností a přívětivostí. Vzbuzuje to ve mne pocit štěstí a radosti. Právě takovou náladou je celá kniha prosycena. Najdete v ní doporučení pro vzájemné chování partnerů, blízkých nebo rodičů k dětem v desítkách běžných i méně obvyklých situacích."

Detail

Výrobce
Backstage books
Formát
220x300 mm
Rozsah
280 stran
ISBN
978-80-7665-199-9
Datum vydání
8/2021
Daniel Šmíd

Daniel Šmíd

Je český mentor, lektor etikety a odívání, publicista a autor knih, propagátor kultivace firemního prostředí. Vystudoval střední hotelovou školu, obor vedení hotelů a gastronomických provozů, a původně se živil jako manažer, obchodní ředitel, potažmo konzultant. Byl brand ambasadorem krejčovství Delor. Od roku 2012 působí jako lektor a mentor. O korektním chování a oblékání na úrovni jak ve firemním prostředí, tak mimo něj, vede přednášky, workshopy a semináře. Píše do lifestylových časopisů a pravidelně jako odborník na etiketu a chování vystupuje v médiích. Vede rovněž projekt Zdvořilost do škol, zaměřený na studenty pražských a brněnských univerzit, středních i základních škol. V roce 2018 mu v nakladatelství Computer Press vyšla kniha o chování pro děti Planeta ETK-017. V roce 2020, po úspěšné crowdfundingové kampani na serveru Startovač, vydal v nakladatelství Backstage Books knihu o pánských oděvech a moderním gentlemanství Smart Casual. Na tu v roce 2021 volně navázala Etiketa domácí, kniha o chování v domácím prostředí. Její předmluvu napsala Martina Viktorie Kopecká, farářka Církve československé husitské a účastnice taneční soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Detail autora

16 další produkty ve stejné kategorii: