Pedagogika pro střední školy

239 Kč
vč. DPH

Právě vychází v rozšířeném a aktualizovaném vydání učebnice Pedagogika pro střední školy, autorek Evy Stodůlkové a Elišky Zapletalové.

Množství
Skladem

Právě vychází v rozšířeném a aktualizovaném vydání učebnice Pedagogika pro střední školy autorek Evy Stodůlkové a Elišky Zapletalové.

Učební text  je určen nejen k pravidelné výuce pedagogiky na středních školách, ale je možné jej využít při přípravě k maturitě a přijímacím zkouškám na vysokou školu: Chcete se dozvědět víc o výchově? Je dobré vědět jak na výchovu svých nebo svěřených dětí? Přemýšleli jste někdy o práci pedagogického pracovníka v mateřské, základní nebo střední škole? Chcete se věnovat dětem a mládeži ve volném čase? Prostudujte si tuto učebnici a buďte dobrými učitelkami a učiteli. Troufnete si na víc? Zkuste přijímačky na vysokou školu, zvládnete je …

Splňte si s touto oblíbenou učebnicí své profesní cíle. Desítky úspěšných studentů, kteří z ní studovali, jsou toho zárukou.

Detail

Výrobce
Machart s. r. o.
Formát
165 x 235 mm (na výšku)
Rozsah
232 vnitřních stran
Obálka
4/0 + 1/0 matné lamino
Vazba
lepená vazba
ISBN
978-80-87517-32-4
Datum vydání
25.9.2015
Pořadí vydání
Publikace byla vydána jako 154. v pořadí nakladatelství Machart.
Eva Stodůlková

Eva Stodůlková

Mgr. Eva Stodůlková vystudovala na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze obor pedagogika-psychologie. V současné době pracuje jako středoškolská učitelka na Střední pedagogické škole v Berouně, kde vyučuje psychologii a pedagogiku a vede odbornou pedagogickou praxi v mateřských školách a školních družinách. Vyučuje v denním, dálkovém i kombinovaném studiu. Podílí se na vedení praxe studentů několika vysokých škol. Spolupracuje s organizacemi zaměřenými na předškolní, školní i mimoškolní výchovu a na výchovu k manželství a rodičovství.

Detail autora

Eliška Zapletalová

Eliška Zapletalová

PhDr. et PaedDr. Eliška Zapletalová vystudovala dva nedělené magisterské obory Učitelství pro mateřské školy a Učitelství pro ZŠ a  SŠ na  Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V současné době pracuje jako středoškolská učitelka, je vedoucí kabinetu pedagogiky a psychologie na Střední pedagogické škole v Berouně, kde vyučuje  pedagogiku a občanskou nauku. Dlouhodobě vede odbornou praxi v mateřských školách a ve školních družinách. Učí nejen v denním, ale i v dálkovém a kombinovaném studiu. Spolupracuje s různými organizacemi a institucemi zaměřenými na předškolní děti. Aktivně pracuje ve výboru profesní organizace Asociace pro předškolní výchovu.

Detail autora

16 další produkty ve stejné kategorii: