Aktuální angličtina 2

Autor:
178 Kč
vč. DPH

Příručka obsahuje zcela odlišnou slovní zásobu než předchozí publikace AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA Průřez slovní zásobou. Pouze koncepce a struktura jsou stejné.

Množství
Poslední kusy skladem

Příručka obsahuje zcela odlišnou slovní zásobu než předchozí publikace AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA Průřez slovní zásobou. Pouze koncepce a struktura jsou stejné. Je určena širokému okruhu uživatelů. Vznikla z excerpce slovní zásoby aktuálních pramenů, informujících o nejnovějších jevech a trendech ve světě. Vždyť na světě vznikne ročně více jak tisíc anglických slov! Kniha obsahuje přes 3000 hesel s mnoha slovními spojeními nebo autentickými příklady s českými protějšky a okolo 500 zkratek a zkrácených slov či akronym. Většina z nich se dosud v našich současných A – Č a Č – A slovnících nevyskytuje.
Autorka příručky Mgr. Eva Skálová absolvovala Filozofickou fakultu UK v Praze a řadu let pracovala jako lektorka angličtiny na Katedře jazyků Akademie věd a v jazykových kursech Ministerstva průmyslu a obchodu. Zabývala se teoreticky i prakticky sestavováním slovníků zaměřených na speciální potřeby uživatele.

Detail

Výrobce
ARSCI
Formát
168x230 mm
Rozsah
168 vnitřních stran
Obálka
lesklá
Vazba
brožovaná vazba
ISBN
80-86078-75-5
Datum vydání
2007
bez přebalu
4

16 další produkty ve stejné kategorii: